On-line rezervace

Sport

GOLF

Grandhotel Pupp spolupracuje s golfovými hřišti v okolí. Guest Service Vám zajistí voucher, který zahrnuje slevu pro hotelové hosty. Máte rovněž možnost využít služby golfového trenéra.

Golfové hřiště Karlovy Vary
18 jamek (PAR 72), jedno z nejstarších hřišť v České republice, 7 km od hotelu.

Golfové hřiště Cihelny
18 jamek (PAR 70), navržené Gary Player Design Company, 6 km od hotelu.

Golfové hřiště Mariánské lázně
18 jamek (PAR 72), založeno již roku 1905, 35 km od hotelu.

Golf Club Františkovy Lázně
18 jamek (PAR 72), v chráněné krajinné oblasti přírodního parku Halštrov, 50 km od hotelu
  
  
TENIS

V blízkosti hotelu se nachází dva tenisové kluby (TC Gejzírpark, TC Imperial), kde Vám rádi tenisový kurt objednáme.

CYKLOTURISTIKA

Cyklistika se stala v posledních letech velmi oblíbeným sportem - stále více lidí využívá kolo k aktivnímu odpočinku v přírodě. Cyklistika získala jednoznačně na významu co se týká aktivního využití volného času a stala se dynamickým trendem dnešní doby.

Guest service Grandhotelu Pupp Vám zprostředkuje zapůjčení dámských, pánských i dětských kol.
 

  
JÍZDA NA KONI

 Jízda na koni se uskutečňuje na statku v Děpoltovicích, kde Vám můžeme objednat jednu ze tří druhů pojížděk dle stupně pokročilosti jezdce. Projížďky jsou konané v okolí Děpoltovic a mohou trvat i déle než hodinu a měřit několik kilometrů.


VYHLÍDKOVÉ LETY HORKOVZDUŠNÝM BALÓNEM

Nabízíme Vám prožít neobyčejný zážitek. Můžeme Vám zprostředkovat vyhlídkový let - pohled na krásnou krajinu z koše horkovzdušného balónu.

NORDIC WALKING

Vyzkoušejte Nordic Walking. Nordic Walking je zvláštní technika chůze se speciálně upravenými hůlkami, které jsou Vám v našem hotelu připraveny k zapůjčení.
Nordic Walking je nejefektivnější při co největším rozsahu paží při odrážení. Regulování intenzity spočívá v pohybu rukou a síle odrážení holí, nikoliv rychlosti chůze. Co je ještě důležité? Pevné uchycení hole na ruce řemínkem.
Nordic Walking nejen zlepšuje kondici, ale také posiluje svalstvo horní části těla a nohou a zlepšuje celkovou pohyblivost a krevní oběh.

 
ADRENALINOVÉ SPORTY
 
Velice lákavá je také naše nabídka adrenalinových aktivit, pokrývající širokou škálu jedinečných zážitků od bungee-jumpingu, přes paintball až po méně tradiční jako je zorbing (jízda z kopce v nafukovací kouli). Opět je nutno poznamenat, že díky kvalitním partnerům jsme schopni zajistit takřka každou známou adrenalinovou aktivitu, a to kvalitně a především dle všech zásad bezpečnosti.

TURISTIKA
 
Vybrali jsme pro Vás nejzajímavější lázeňské procházky po blízkém okolí, jistě si vyberete z naší nabídky 20 tras.
 
LYŽOVÁNÍ

Karlovy Vary leží v podhůří Krušných hor. Ve vzdálenosti do 30 km je několik ski areálů nabízejících sjezdové, běžecké lyžování i snowboarding v několika snowparcích.
www.klinovec.cz


BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ

Běžecké tratě na Krušnohorské magistrále, značená trasa po vrcholcích Krušných hor. Na několika místech můžete překročit hranici se SRN. Má všestranné využití, v zimě ji využijí běžkaři, kteří si mohou vychutnat krásu Krušných hor na upravených běžeckých stopách. V létě je tato trasa vhodná jak pro pěší turistiku, tak i pro cyklistiku. Magistrála prochází obcemi Boží Dar, Abertamy nebo Horní Blatná.

Sport
Sport
Sport
Sport
Sport
Newsletter

Pupp Journal

GRANDHOTEL PUPP
Recepce +420 353 109 111
recepce@pupp.cz
Rezervace  +420 353 109 631
reservation@pupp.cz
Management  +420 353 109 200
pupp@pupp.cz
© GRANDHOTEL PUPP Karlovy Vary, a. s. 2013