On-line rezervace

Dostavba Pupp Royal Spa

PROJEKT „BALNEO A WELLNESS – REKONSTRUKCE A DOSTAVBA GRANDHOTELU PUPP KARLOVY VARY - reg. číslo projektu CZ.1.09/4.1.00/36.00797"

Grandhotel Pupp otevřel pro své hosty nové wellness centrum s bazénem a saunami a více než třísetletou tradici v ubytovacích a gastronomických službách obohacuje o nový směr wellness péče v Pupp Royal Spa.

O víkendu 11.-12.5. 2013 přivítali zástupci představenstva akciové společnosti GRANDHOTEL PUPP Karlovy Vary, a.s. a generální ředitelka Grandhotelu Pupp Ing. Andrea Pfeffer-Ferklová, MBA významné hosty a stálé klienty na openingové akci k novému wellness centru Pupp Royal Spa.

Projekt „Balneo a wellness - rekonstrukce a dostavba Grandhotelu Pupp Karlovy Vary - reg. číslo projektu CZ.1.09/4.1.00/36.00797“ byl zahájen 2. ledna 2012. Autorem vybraného projektu je Ing. arch. Karel Mrázek z architektonického ateliéru KAAMA s.r.o. Pro nový prostor byly zvoleny moderní materiály dle soudobých trendů a v kontrastu s novobarokní podobou Grandhotelu Pupp. Důraz byl kladen na výběr barev a umístění prosvětlení tak, aby působilo odpočinkově a pomohlo rychleji navodit stav relaxace.

Samotná výstavba nové budovy wellness centra s bazénem byla zahájena v půli loňského července po odjezdu hostů filmového festivalu. Přesně za devět měsíců vyrostl v bývalém hotelovém dvoře zcela nový objekt, který ve své spodní části ukrývá vedle technologického zázemí saunu, páry, ledovou kašnu, zážitkové sprchy a relaxační místnost. O poschodí výše se na celé ploše rozprostírá relaxační bazén s rohovými tématickými bazénky a odpočinkové molo.

Výjimečné jsou tři napojovací tunely do dalších sousedních budov. V zadní části je to budova Balneo I., kde se nachází místnosti s léčebnými procedurami. V prostoru bývalého relaxačního centra je moderní fitness centrum, ale také hlavní vchod do Pupp Royal Spa pro hotelové hosty s recepcí a lékařskými ordinacemi. Poslední tunel propojuje budovu wellness centra s hotelovou recepcí, odkud mohou hosté zamířit na nově vzniklou terasu. Její rozloha je 300 m2 a plánují se zde pořádat příležitostné společenské akce.

Pupp Royal Spa se rozprostírá na ploše 1300 m2. Součástí je exkluzivní Royal Spa Suite s vlastní saunou, whirlpoolem, suchou masážní vanou a dalším masážním lůžkem. V sezóně je připravena kapacita pro 700 procedur denně. Mezi léčebné procedury se v Karlových Varech řadí uhličité, perličkové a přísadové koupele, suché uhličité koupele, bahenní obklady, střevní výplachy, doplněné inhalacemi, oxygenoterapií, lymfodrenážemi a samozřejmě masážemi. Nedílnou součástí léčebných pobytů je tradiční karlovarská pitná kúra, předepisovaná lékařem na základě vstupní konzultace.

V rámci projektu byla vybudována důležitá zásobovací trasa. Její kolaudace proběhla v první fázi dostavby a je v provozu od července 2012. V závěru dostavby v dubnu 2013 bylo předáno nové zázemí pro personál (kantýna, šatny) a provozní prostory prádelny.

Partneři projektu:
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Karlovy Vary
Remed Meziboří s.r.o.
Krušnohorská poliklinika s.r.o.

www.nuts2severozapad.cz  ●  www.europa.eu

Newsletter

Pupp Journal

GRANDHOTEL PUPP
Recepce +420 353 109 111
recepce@pupp.cz
Rezervace  +420 353 109 631
reservation@pupp.cz
Management  +420 353 109 200
pupp@pupp.cz
© GRANDHOTEL PUPP Karlovy Vary, a. s. 2013